3 Beds
2 Baths
1,685 sqft
$325,000
9619 Scarlet Oak Lane, 40 Ooltewah TN, 37363
Price per sqft
$192.88
Built in
2007
Property size
1,685 sqft
Property type
Condominium
Garages
2
Courtesy of Cate Goins, Keller Williams Realty,423-902-5460
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1534158
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Other property details
Taxes
$1,180
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Cate Goins, Keller Williams Realty,423-902-5460